Láska na první (a každý další) dotek

Láska na první (a každý další) dotek - přírodní kosmetika Nobilis Tilia

Věříme, že způsob života ve Vlčí Hoře se projevuje na výsledku naší práce. Každá lahvička kosmetiky má v sobě kousek z nás – našeho nadšení, radosti a pozitivní energie. Jsou to skryté, ale důležité ingredience, které ve výčtu účinných látek na etiketách nenajdete, ale přesto jsou přítomné v každém našem výrobku.

Máme rádi dobré vztahy

Spokojenost lidí kolem Nobilis Tilia a mezilidské vztahy vůbec jsou pro nás stejně důležité jako kvalita našich výrobků. Záleží nám na tom, abychom byli pro naše zaměstnance férovým zaměstnavatelem, který je připraven jim naslouchat, a pro zákazníky oblíbeným partnerem, který jim poskytuje prvotřídní servis.

Vylepšujeme naše receptury

Sledujeme nejnovější poznatky v oboru, experimentujeme, hledáme nové receptury nebo vylepšujeme stávající. V naší vlastní laboratoři nebo ve spolupráci s univerzitními pracovišti testujeme různé kombinace přírodních látek či inovace výrobních postupů, které nám pomáhají dosáhnout ještě lepších účinků.

Prvotřídní suroviny od prověřených dodavatelů

Ty nejkvalitnější suroviny hledáme po celém světě. Od našich dodavatelů vyžadujeme, aby sběr rostlin probíhal co nejohleduplněji k přírodě i lidem, a pečlivě kontrolujeme i způsob přepravy a skladování.

Mapa éterických olejů - přírodní kosmetika Nobilis Tilia
Ty nejkvalitnější suroviny dovážíme ze všech koutů světa

Výroba pod bedlivým dohledem

Celý výrobní proces pečlivě střežíme a dbáme na dodržování přísných hygienických pravidel. Díky tomu si suroviny v naší kosmetice udržují nejvyšší jakost.

Dotek lidských rukou

Naše výroba se podobá spíš velké kuchyni a je založena na pečlivé ruční práci. Od brzkého rána se tu vaří, chladí, mixuje a plní. Na naplněné lahvičky ručně lepíme etikety a datum spotřeby a takto připravené putují do skladu hotových výrobků, kde čekají na vaši objednávku. Posledním úsekem cesty je oddělení expedice, které vaše objednané výrobky pečlivě zabalí, aby bez úhony přežily cestu k vám. Ve stejný den balíček předají přepravní službě a už se veze za vámi…

Nesmíme zapomenout ani na profese, které výrobu podporují – ekonomické oddělení vyřizuje vaše objednávky a marketing spolu s obchodním oddělením pečuje o vás, naše zákazníky. Nakonec je ještě potřeba uklidit, případně kdeco opravit, vyměnit, vylepšit a udržovat teplo. To vše leží na bedrech oddělení správy budov.

Dotek lidských rukou a mimořádná pozornost, kterou věnujeme každé části výrobního procesu, dotvářejí hodnotu kosmetiky Nobilis Tilia.