Kosmetika pro profesionální salonní péči

Patříte mezi profesionální kosmetičky nebo maséry a masérky? Hledáte spojení se značkou, která by odrážela vaše srdcové hodnoty, jako je například šetrná přírodní péče, certifikované, bio a veganské produkty, udržitelná výroba, a krom toho by přinášela něco výjimečného navíc? Pak je pro vás tou správnou volbou naše aromaterapeutická přírodní kosmetika. Tedy kosmetika, která pečuje nejen o zdraví a krásu pokožky, ale také o harmonii mysli a emocí.

Aromaterapie, to je totiž terapie vůněmi. Aromaterapeutická kosmetika využívá blahodárných účinků 100% přírodních éterických (esenciálních) olejů ve spojení s rostlinnými, za studena lisovanými oleji a dalšími bioaktivními látkami a bylinnými extrakty.

Spolupráce s profesionály

Nabízíme vám možnost spolupráce se zavedenou společností, které záleží na tradiční ruční práci a kvalitě svých výrobků, a která pečuje o zdravou a krásnou pokožku i mysl svých zákazníků. Stejně tak se věnuje férovým a hodnotným vztahům. O naše partnery se proto stará tým zkušených obchodních zástupkyň, pro aktuální dotazy a pomoc s objednávkami je k dispozici Zákaznický servis. Pro pravidelný rozvoj nabízíme kurzy nabité informacemi ze světa aromaterapie. A pro komplexní servis máme samostatný partnerský B2B eshop s mnoha výhodami.

Zaregistrujte se

Přečtěte si více o naší kosmetice.

Kosmetika založená na aromaterapii Rady a inspirace na blogu

V Nobilis Tilia, v krajině Českého Švýcarska, vyvíjíme a vyrábíme aromaterapeutickou kosmetiku už více než 25 let. Začali jsme v roce 1994 a od té doby jsme ušli dlouhou cestu, při které jsme ve Vlčí Hoře postupně vybudovali Centrum aromaterapie. Návštěvníky zde čeká kamenná prodejna, bylinková čajovna i rozlehlá zahrada. Využít mohou služeb kosmetického a masážního salonu nebo navštívit některý ze vzdělávacích aromaterapeutických kurzů.

Naše výrobky jsou stále oblíbenější a získávají si důvěru širokého okruhu zákazníků. I proto jsme v roce 2021 otevřeli naši druhou prodejnu v centru Prahy v Pasáži Platýz a plánujeme další po celé zemi. Stejně tak bychom chtěli dopřát našim zákazníkům možnost odborného ošetření v místě, kde žijí. A právě proto hledáme možná přímo vás – profesionály, kteří chtějí rozšířit své služby, hledají nové produkty nebo chtějí změnit portfolio, se kterým pracují.

Co všechno díky spolupráci získáte?

»   Velkoobchodní ceny na nákup produktů, výhodné akční nabídky a další výhody věrnostního programu pro partnery.
»   Podporu prodeje v podobě vzorků produktů, stojánků na testery, letáčky pro klienty i plakáty na propagaci ve vašem salonu.
»   Pravidelný newsletter s tipy pro vaši profesionální praxi, informacemi o produktových novinkách i aktuálních akčních nabídkách.
»   Mediální podporu pro zvýšení povědomí o značce a výrobcích Nobilis Tilia.

Registrace u Nobilis Tilia

Pro navázání spolupráce se zaregistrujte na b2b.nobilis.cz. S dalšími kroky se vám poté ozveme. Kontaktovat můžete i obchodní zástupkyni pro váš region (seznam obchodních zástupkyň naleznete na stránce Kontakty).
Pokud máte další dotazy, spojit se můžete i s naším Zákaznickým servisem na čísle:
(+420) 412 382 421 nebo na emailu: nobilis@nobilis.cz