Pomáhat je naší součástí

Pomáhat je naší součástí - přírodní kosmetika Nobilis Tilia

Nobilis Tilia má ve své DNA touhu pomáhat. S touto myšlenkou Zbyněk Šedivý firmu zakládal – podporovat pečovatelské profese jako jsou maséři, kosmetičky, porodníci, terapeuti... Logickým pokračováním je pomoc projektům, které jsou této filozofii blízké.

Nadační fond Zdeňky Žádníkové

Nadační fond Zdeňky Žádníkové - přírodní kosmetika Nobilis Tilia
Zdeňka Žádníková a Zbyněk Šedivý při otevření nově upravené Dětské pohotovosti Fakultní nemocnice v Motole (10. ledna 2019)

S radostí podporujeme fond, který pomáhá zpříjemnit prostředí na dětských odděleních českých nemocnic. Když už děti musejí do nemocnice, přejeme si, aby se zde cítily co nejlépe. Fond můžete podpořit i vy koupí výrobků dětské a těhotenské kosmetiky Nobilis Tilia.

Unie porodních asistentek

Unie se podílí na rozvoji oboru porodní asistence v souladu s nejnovějšími vědeckými poznatky a přispívá ke zkvalitnění péče o ženu a dítě.

Asociace podpory rodiny

Asociace podpory rodiny pořádá osvětové akce, které pomáhají rodinám zorientovat se v aktuálních trendech a podobě rodinné politiky.

Asociace českých aromaterapeutů

Asociace českých aromaterapeutů od roku 1996 poskytuje kvalitní a všestranné vzdělání v aromaterapii široké i odborné veřejnosti.

Unie kosmetiček

Unie kosmetiček se zaměřuje na vzdělávání a sdílení informací v oboru.

Destinační fond

Destinační fond zajišťuje propagaci regionu České Švýcarsko, sdružuje také podnikatele a kulturní památky v regionu, stará se o regionální produkty.

Podpora regionálních akcí

Kulturní akce v Krásné Lípě (například Pohádkový les pro děti), Dny s jógou nebo Prolínání světů s lektorkou jógy a farmaceutkou Irenou Kubicovou.

Podpora sportovních akcí

Například Závody slepeckých psů a jejich psovodů, Tour de Feminin – ženský cyklistický závod, Cross Parkmaraton – běžecká akce, MandaOne – sportovní závody v okolí řeky Mandavy.

Rodíme se

Konference, která se zaměřuje na sdílení zkušeností nejen pečujících profesí jako porodních asistentek, porodníků, fyzioterapeutů apod., ale i matek a otců.

Dobrá rodina o.p.s

Podporujeme pěstouny z České Republiky.

Zajímají vás naše akce?

Přímo ve sídle společnosti pořádáme pro veřejnosti řadu zajímavých akcí, kam zveme regionální osobnosti. Sledujte nás na našich sociálních sítích nebo se přihlaste k odběru newsletteru a žádná akce vám neunikne. Všechny informace přímo o našich akcích najdete také na portálu Kudyznudy.cz.